Vážené dámy, vážení pánové,

velmi nás těší, že Vás můžeme pozvat na další termíny vzdělávacího programu, který pro vás připravuje Nadace Pangea, ČRDM, PŠL ve spolupráci s Kanceláří prezidenta republiky.

Nabízíme sebezkušenostní vzdělávací program stavějící na aktivním individuálním přístupu, praktickém vyzkoušení a procvičení. To znamená, že půjdeme k tématům přes pedagogické (herní) situace. Vše bude probíhat v neformální otevřené pozitivní atmosféře. Počítejte s tím, že se bude pořád něco dít a, že budete stále „v akci“.

Hlavními záměry vzdělávacího programu Hrdina všedního dne je probudit vnitřní motivaci učitelů, vedoucích mládežnických NNO, sociálních
pracovníků, realizovat vzdělávací program ve školách, mládežnických NNO a sociální práci. Sebezkušenostním přístupem (zážitková pedagogika, dramatická hra) uchopit znalosti a dovednosti k realizaci vzdělávacího programu v pedagogické realitě.

Sami se můžete podívat na malou ochutnávku z prvního pilotního víkendu:

Seminář je dvoudenní a bude probíhat v sobotu mezi 10:00-18:00 hodinou a v neděli mezi 9:00-16:00 hodinou. Nabízíme jej ve třech termínech, registrujte se tedy dle Vašich časových možností:

3.-4.2. 2024  https://forms.gle/VxZwXqX9X9Wu9kZb6

16.-17.3. 2024  https://forms.gle/xQLDgqYMhgFLKz826

 

 

 

27.-28.4. 2024  https://forms.gle/xj8MZNsbQH4fSzm9A